HİJYENİK OLAMAYAN PAZARA GİRMESİN

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatif (UPEK) başkanı Bülent Reisoğlu, “pazarlarımızın giriş ve çıkışlarına dezenfektan cihazı koyduk. Pazara gelen vatandaşlarımız alış veriş öncesi bu cihazlar ile ellerini dezenfekte etsinler. Dezenfekte etmeyen kişiler pazara girmesin insan sağlığı her şeyden önemlidir” dedi.

Türkiye’nin tek tescilli pazarından Corona virüsüne karşı önlemlerini aldı. Merkezi Çekmeköy de bulunan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi (UPEK) çatısı altında 350 esnaf ile İhraç fazlası markalı tekstil ürünlerin satışı yapılan pazar. Halen Cuma günleri Edirne, Cumartesi İstanbul Çekmeköy, Pazar günü ise Kocaeli, Kartepe acılan pazarda Corona virüsüne tedbirlerini aldı.

ÖNCE TEMİZLİK SONRA ALIŞVERİŞ

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi (UPEK) haftada Edirne, Kartepe ve Çekmeköy’de kurulan pazarların girişine dezenfektan cihazları yerleştirdi. UPEK başkanı Bülent Reisoğlu, kooperatif olarak Edirne, Kartepe ve Çekmeköy’de pazarlarımızın giriş ve çıkışlarına dezenfektan cihazı koyduk. Pazara gelen vatandaşlarımız alış veriş öncesi bu cihazlar ile ellerini dezenfekte etsinler. Dezenfekte etmeyen kişiler pazara girmesin insan sağlığı her şeyden önemlidir. Üç belediye başkanlarımıza pazarlarımızın dezenfektelerine önem verdikleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  Pazarların giriş ve çıkışlarına kurulan cihazlardan dolayı vatandaşlar teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir